Mysilo Bill Clintonunda Tercihi

14 juin 2016

Türkiye’de ve Dünya’da yaptığı işlerle adından sık sık söz ettiren Mysilo, Amerikalılarında bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Amerika Birleşik Devletlerinin 42.Devlet Başkanı Bill Clinton, çiftliğinde silo tercihini Mysilo’dan yana kullandı, Clinton ailesi Mysilo’nun yaptığı işlerden ve tam zamanında teslim edilmesinden dolayı son derece memnun olduklarını dile getirdiler. Clinton ailesine başarılarının ve iş ortaklığımızın devamını diliyoruz.


MYSİLO İRAN FOOD AGRO FUARINDA

14 juin 2016

Tahranda 25.sidüzenlenen İran Agro fuarında Mysilo her zamanki yerindeydi, Mysilo İran pazarında 15 yıldır 200’ün üzerinde, yaklaşık 5Milyon ton depolama kapasitesinde projeler yapmış, pazarda lider ve en büyük firma olmanın gururu ile çalışmalarına devam etmektedir.


Moldova'da Bir İlk

06 juin 2016

Mysilo yönetim kurulu üyeleri  Aytül  Saatçioğlu , Fikri Saatçioğlu ve bölge satış koordinatörü Erdem Doğu, aralarında belediye başkanı, başkan, milletvekilleri, Kişinev Türkiye konsolosu yardımcısının bulunduğu bir heyetle birlikte, Moldova’da ilk olma özelliğini taşıyan 10.000 m³’lük  ayçiçeği  depolama ve temizleme tesisinin açılışını yaptı. 10 adetlik silo sayısı, taşıma ekipmanlarının depolanacak ürün için özel üretim olması ve fabrika besleme özellikleriyle tesis; modern ve müşteri ihtiyaçlarını tam karşılar bir şekilde hizmete sunuldu. Tesisin mekanik projelendirilmesi ilerisi için depolama kapasitesi artırımı düşünüldüğünde en az masrafla altyapı ve ekipman eklenecek şekilde yapıldı . Moldova’da modern depolama tesisi olarak yapılan tesis, ülkedeki diğer bilinçli depolama tesisi kullanıcılarının artan  Mysilo  tercihlerindeki haklılığını bir kez daha kanıtlamaktadır.   


Tunus SIAMAP 2015

05 novembre 2015

  Mysilo Ortadoğu Satış Koordinatörü Ömer Altınpınar ve ekibinin yerel bayisi ile birlikte hazırlık ve katılımını yaptıkları SIAMAP fuarı, sıcak projelerimizin sonuçlandırıldığı bir altyapıda geçti. Bir çok ilgili, tedarikçi ve iş ortağı ile pozitif ilişkilerin müşterek zemini sayılan organizasyon, üç gün boyunca ziyaretçi ve misafirlerini ağırladı. Tunus Başbakanı Habib Essid’in açılışını yaptığı ve standları tek tek dolaşarak bilgi aldığı SIAMAP katılımın beklendiğinden daha yüksek olması dikkat çekti.  


L'ouverture de LT FOODS en Inde

08 juin 2015

LT foods qui est l'un des grands projets de l'Inde a eté realisé en Inde par Mysilo le 20 mars 2015. L'installation a impressionné tout le monde avec une capacité de stockage importante et toutes sortes d'installations nécessaires pour le stockage et la manutention. L'établissement dispose de silo modèle 3520 Modèles 32 mètres de diamètre, d'énormes silos d'une capacité de 63 408 m3. Le Directeur Général de MYSILO, M. Sefa Saatcioglu, Ainsi que le coordinateur ventes de l'Asie de l'Est et de l'Afrique.  Le Ministère de l'agriculture de l'Inde a également autorisé ses agents à assister à la cérémonie d'ouverture. Après la cérémonie d'ouverture, M. Sefa Saatcioglu a fait le tour dans l 'établisement avec les agents du ministére de l'agriculture afin de commenter le travail réalisé. LT Foods a remercié à Mysilo pour l'intérêt et la pertinence de la date d'installation de la date de livraison Dans l'installation, les…


Mysilo Bill Clintonunda Tercihi
MYSİLO İRAN FOOD AGRO FUARINDA
Moldova'da Bir İlk
Tunus SIAMAP 2015
L'ouverture de LT FOODS en Inde
La nouvelle géneration de systémes de traitement de grains
Mysilo TMO Projeleri Tamamlandı!
MySILO, invitée par le prince de Dubaï
Mysilo partout, dans toutes les foires!
Astana removing Mysilo!

Le plus grand producteur EUROPE DU SILO Mysilo

Mysilo équipe d'experts qui fonctionne le mieux pour vous,
fournir des solutions clés en main professionnelles.
Müşteri Hizmetleri

+90 444