Vergi Birinciliği

21 March 2018

اقرأ المزيد →

2017 Aksaray Vergi Birinciliği AKSARAY Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından gelir ve kurumlar vergisi açıklanmasının sonucunda Siloport Tahıl Depolama sistemleri San. Ve Tic. A.Ş. Aksaray vergi birincisi olmuştur.  


Aksaray'ın İlk AR-GE Merkezi!

12 February 2018

اقرأ المزيد →

Tahılın kalitesini ve niceliğini muhafaza etme hedefiyle uluslararası standartlarda ve yüksek teknolojiyle; Silo, taşıyıcı makine ve ekipmanlar üreterek tahıl depolama sektöründe çözümler üreten MYSİLO , Bilim Sanayi Bakanlığı onaylı Aksaray’ın İlk Arge Merkezi ünvanına sahip olmuştur.


Mysilo'dan Dev Gurur!

24 January 2018

اقرأ المزيد →

Türk İş Adamından Duabi'de 100 Milyon Dolarlık Dev İmza İstanbul Sun General Trading LLC CEO'su Kerem İlengir ve Avrupanın En Büyük Silo Üreticisi Mysilo Şirketler Grubu CEO'su Sefa Saatcioğlu, Dubai'de 100 milyon dolarlık bir anlaşmaya imza attı.   Son günlerde Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkiye arasındaki yüksek tansiyon Türk İş Adamlarına geri adım attırmadı. Genç Türk İş Adamı ve Siyasetçi İstanbul Sun General Trading LLC CEO'su Kerem İlengir ve Aksaraylı Mysilo Şirketler Grubu Dubai'de önemli bir girişime imza attı. TÜRK FİRMALARI TARAFINDAN BÖLGEDE HAYATA GEÇİRİLECEK İLK TESİS İki şirket, ülkenin önemli serbest bölgelerinden olan Ajman Serbest Bölgesinde Arab India Spices LLC için 100 milyon dolarlık toplam yatırımla kurulacak olan 50 bin tonluk tahıl depolama ve işleme tesisini inşaa edecek. Yaklaşık 2 yıl sürecek proje, Türk firmaları tarafından bölgede hayata geçirilecek ilk tesis olması nedeniyle büyük önem arz ediyor.     "BU RROJE TÜM İŞ İNSANLARINA HEYECAN GETİRECEK" Sözleşme töreninde söz alan Kerem İlengir, "Cumhurbaşkanımız…


Mysilo Bill Clintonunda Tercihi

14 June 2016

اقرأ المزيد →

Mysilo واسمهمع عمله  في تركيا و العالم حيث لا يتوقف الحديث عنه ، لا يزال الخيار رقم واحد بالنسبة للأميركيين. 42 رئيس الولايات المتحدة بيل كلينتون، وصومعة في مزرعته اختار من Mysilo شؤون الأسرة كلينتون وقالوا إنهم راضون للغاية نظرا تم تسليمها في الوقت المحدد. ونحن نتمنى لهم دوام  التوفيق والنجاح لشراكتنا مع عائلة كلينتون.


MYSİLO İRAN FOOD AGRO FUARINDA

14 June 2016

اقرأ المزيد →

Tahranda 25.sidüzenlenen İran Agro fuarında Mysilo her zamanki yerindeydi, Mysilo İran pazarında 15 yıldır 200’ün üzerinde, yaklaşık 5Milyon ton depolama kapasitesinde projeler yapmış, pazarda lider ve en büyük firma olmanın gururu ile çalışmalarına devam etmektedir.


أخبار أخرى

Vergi Birinciliği
Aksaray'ın İlk AR-GE Merkezi!
Mysilo'dan Dev Gurur!
Mysilo Bill Clintonunda Tercihi
MYSİLO İRAN FOOD AGRO FUARINDA
مرفق التخزين وتنظيف عباد الشمس 10.000 م3 الأولى في مولدافيا Mysilo افتتاح
تونس SIAMAP 2015
LT FOODS إفتتاح في الهند
نظم مناولة الحبوب من الجيل الجديد
Mysilo مشاريع TMO مكتمل !

الفئات

أخبار MYSİLO

معارض و الاحداث

بطاقات

أخبار MYSİLO إعلام MYSİLO MYSİLO ما هو مع الاخبار MYSİLO