Mysilo Bill Clintonunda Tercihi

14 June 2016

Смотреть больше →

Türkiye’de ve Dünya’da yaptığı işlerle adından sık sık söz ettiren Mysilo, Amerikalılarında bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Amerika Birleşik Devletlerinin 42.Devlet Başkanı Bill Clinton, çiftliğinde silo tercihini Mysilo’dan yana kullandı, Clinton ailesi Mysilo’nun yaptığı işlerden ve tam zamanında teslim edilmesinden dolayı son derece memnun olduklarını dile getirdiler. Clinton ailesine başarılarının ve iş ortaklığımızın devamını diliyoruz.


MYSİLO İRAN FOOD AGRO FUARINDA

14 June 2016

Смотреть больше →

Tahranda 25.sidüzenlenen İran Agro fuarında Mysilo her zamanki yerindeydi, Mysilo İran pazarında 15 yıldır 200’ün üzerinde, yaklaşık 5Milyon ton depolama kapasitesinde projeler yapmış, pazarda lider ve en büyük firma olmanın gururu ile çalışmalarına devam etmektedir.


Moldova'da Bir İlk

06 June 2016

Смотреть больше →

Mysilo yönetim kurulu üyeleri  Aytül  Saatçioğlu , Fikri Saatçioğlu ve bölge satış koordinatörü Erdem Doğu, aralarında belediye başkanı, başkan, milletvekilleri, Kişinev Türkiye konsolosu yardımcısının bulunduğu bir heyetle birlikte, Moldova’da ilk olma özelliğini taşıyan 10.000 m³’lük  ayçiçeği  depolama ve temizleme tesisinin açılışını yaptı. 10 adetlik silo sayısı, taşıma ekipmanlarının depolanacak ürün için özel üretim olması ve fabrika besleme özellikleriyle tesis; modern ve müşteri ihtiyaçlarını tam karşılar bir şekilde hizmete sunuldu. Tesisin mekanik projelendirilmesi ilerisi için depolama kapasitesi artırımı düşünüldüğünde en az masrafla altyapı ve ekipman eklenecek şekilde yapıldı . Moldova’da modern depolama tesisi olarak yapılan tesis, ülkedeki diğer bilinçli depolama tesisi kullanıcılarının artan  Mysilo  tercihlerindeki haklılığını bir kez daha kanıtlamaktadır.   


Tunus SIAMAP 2015

05 November 2015

Смотреть больше →

  Mysilo Ortadoğu Satış Koordinatörü Ömer Altınpınar ve ekibinin yerel bayisi ile birlikte hazırlık ve katılımını yaptıkları SIAMAP fuarı, sıcak projelerimizin sonuçlandırıldığı bir altyapıda geçti. Bir çok ilgili, tedarikçi ve iş ortağı ile pozitif ilişkilerin müşterek zemini sayılan organizasyon, üç gün boyunca ziyaretçi ve misafirlerini ağırladı. Tunus Başbakanı Habib Essid’in açılışını yaptığı ve standları tek tek dolaşarak bilgi aldığı SIAMAP katılımın beklendiğinden daha yüksek olması dikkat çekti.  


Компания LT FOODS появилась в Индии

08 June 2015

Смотреть больше →

Компания LT FOODS, один из крупнейших проектов Индии, была сдана под ключ индийским властям компанией Mysilo 20 марта 2015 г. Объект поразил своими объемами и наличием всех необходимых приспособлений для хранения, обработки и защиты урожая. Объект объемом 63 408 м3 содержит 4 огромных силоса модели 3520 диаметром 32 м. На открытии присутствовали генеральный директор компании Mysilo Сефа Саатчиоглу и координатор отдела продаж в Восточной Азии и Африке Сейфуллах Аксамаз. Церемонию открытия также посетили уполномоченные должностные лица Министерства сельского хозяйства Индии. После церемонии открытия господин Сефа Саатчиоглу вместе с присутствующими осуществили небольшую экскурсию по объекту. Представители компании LT FOODS поблагодарили руководителей Mysilo за помощь в установке и профессиональный подход на протяжении всего времени. На объекте были установлены ковшовые элеваторы системы зернохранения Maxporter, цепные конвейера, устройства для регулировки потока зерна и нижние шнеки. После установки объект был запущен и начал работать. Maxporter стремительно становится предпочтительным брендом в Индии и имеет сертификат качества…


Mysilo Bill Clintonunda Tercihi
MYSİLO İRAN FOOD AGRO FUARINDA
Moldova'da Bir İlk
Tunus SIAMAP 2015
Компания LT FOODS появилась в Индии
Системы обработки зерна нового поколения
Mysilo TMO Projeleri Tamamlandı!
Турецкая компания Mysilo в гостях у принца Дубая
Mysilo повсюду, на каждой выставке!
Компания Mysilo в Астане!

Новости компании Mysilo

Выставки и мероприятия

Новости Mysilo Сообщения от компании Mysilo Что Mysilo Новости компании

Крупнейший производитель шахтных Mysilo ЕВРОПЫ

Mysilo команда экспертов работает лучше для вас,
предоставлять профессиональные решения под ключ.
Обслуживание клиентов

+90 444