Moldova'da Bir İlk

06 juin 2016

Mysilo yönetim kurulu üyeleri  Aytül  Saatçioğlu , Fikri Saatçioğlu ve bölge satış koordinatörü Erdem Doğu, aralarında belediye başkanı, başkan, milletvekilleri, Kişinev Türkiye konsolosu yardımcısının bulunduğu bir heyetle birlikte, Moldova’da ilk olma özelliğini taşıyan 10.000 m³’lük  ayçiçeği  depolama ve temizleme tesisinin açılışını yaptı. 10 adetlik silo sayısı, taşıma ekipmanlarının depolanacak ürün için özel üretim olması ve fabrika besleme özellikleriyle tesis; modern ve müşteri ihtiyaçlarını tam karşılar bir şekilde hizmete sunuldu. Tesisin mekanik projelendirilmesi ilerisi için depolama kapasitesi artırımı düşünüldüğünde en az masrafla altyapı ve ekipman eklenecek şekilde yapıldı . Moldova’da modern depolama tesisi olarak yapılan tesis, ülkedeki diğer bilinçli depolama tesisi kullanıcılarının artan  Mysilo  tercihlerindeki haklılığını bir kez daha kanıtlamaktadır.   


Tunus SIAMAP 2015

05 novembre 2015

  Mysilo Ortadoğu Satış Koordinatörü Ömer Altınpınar ve ekibinin yerel bayisi ile birlikte hazırlık ve katılımını yaptıkları SIAMAP fuarı, sıcak projelerimizin sonuçlandırıldığı bir altyapıda geçti. Bir çok ilgili, tedarikçi ve iş ortağı ile pozitif ilişkilerin müşterek zemini sayılan organizasyon, üç gün boyunca ziyaretçi ve misafirlerini ağırladı. Tunus Başbakanı Habib Essid’in açılışını yaptığı ve standları tek tek dolaşarak bilgi aldığı SIAMAP katılımın beklendiğinden daha yüksek olması dikkat çekti.  


L'ouverture de LT FOODS en Inde

08 juin 2015

LT foods qui est l'un des grands projets de l'Inde a eté realisé en Inde par Mysilo le 20 mars 2015. L'installation a impressionné tout le monde avec une capacité de stockage importante et toutes sortes d'installations nécessaires pour le stockage et la manutention. L'établissement dispose de silo modèle 3520 Modèles 32 mètres de diamètre, d'énormes silos d'une capacité de 63 408 m3. Le Directeur Général de MYSILO, M. Sefa Saatcioglu, Ainsi que le coordinateur ventes de l'Asie de l'Est et de l'Afrique.  Le Ministère de l'agriculture de l'Inde a également autorisé ses agents à assister à la cérémonie d'ouverture. Après la cérémonie d'ouverture, M. Sefa Saatcioglu a fait le tour dans l 'établisement avec les agents du ministére de l'agriculture afin de commenter le travail réalisé. LT Foods a remercié à Mysilo pour l'intérêt et la pertinence de la date d'installation de la date de livraison Dans l'installation, les…


La nouvelle géneration de systémes de traitement de grains

05 juin 2015

Max Porter a apporté des systèmes innovants pour les systèmes de manutention du grain disposant d'une structure flexible et une vaste équipe de R & D.   Une des marques de la Siloport nous retrouvons Grain Stockage Max Porter qui résout tous les problèmes avec convoyeur à chaîne, convoyeur à bande, élévateurs à godets, des accessoires adaptés. Contrairement aux conceptions existantes, elle est devenu le premier choix des clients avec la conception la plus sensible et mieux équipée.   L'équipe de R & D a consolidé quarante ans d'expérience avec les dernières technologies et a développé des systèmes de transport de céréales bien aménagées. Le Directeur Général Adjoint Mr.Abit Yılmaz Mordant a souligné que les essais de machines sont effectués méticuleusement pendant la période des études de R & D. Il explique également de soumettre le système de transport à une haute qualité et une manipulation adaptée et. .En se…


Mysilo TMO Projeleri Tamamlandı!

20 mars 2015

Geçtiğimiz yıl Türkiye’nin sektördeki en büyük ihalelerinden birisi olan Toprak Mahsulleri Ofisi’nin farklı illerde kurmayı planladığı dev tesis projelerinin ihalesini kazanan Mysilo, çalışmalarını hızla bitirerek büyük bir başarıya imza attı.  Viranşehir, Çumra, Karapınar, Çankırı, Sarıkaya, Mucur, Besni, Bismil, Nurdağ, Yunak, Şereflikoçhisar, Babaeski ve Çorum’da bulunan 13 tesisin toplam kapasi- tesi 300.000 ton gibi ciddi bir depolama imkanı sunmakta. Tesislerin ayrıca elevatör, zincirli konveyör, havalandırma sistemleri Maxporter’ın en son tasarımları kullanılarak, defalarca test edildi ve maksimum verimle çalışması sağlandı. Mysilo Genel Müdürü Sayın Sefa Saatçioğlu yaptığı açıklamada, tesislerin Mysilo marka bilinirliliği ve dünya çapında tanıtım için önemini vurgularken, TMO personeli ve yetkililer ile sinerji içinde çalışıldığını, sorunsuz, sıkıntısız anahtar teslim projelerin tüm Türkiye ve ulusumuza hayırlı olmasını temenni ettiklerini belirttiler.   


Vergi Birinciliği
Aksaray'ın İlk AR-GE Merkezi!
Mysilo'dan Dev Gurur!
Mysilo Bill Clintonunda Tercihi
MYSİLO İRAN FOOD AGRO FUARINDA
Moldova'da Bir İlk
Tunus SIAMAP 2015
L'ouverture de LT FOODS en Inde
La nouvelle géneration de systémes de traitement de grains
Mysilo TMO Projeleri Tamamlandı!